למה בניית אתרי וורדפרס הכי מומלצת?

מערכת ניהול התוכן וורדפרס הושקה בשנת 2003, ומאז הספיקה להפוך למערכת בניית האתרים הפופולרית ביותר ברשת, כאשר היא פועלת על מעל ל-35% מרחבי האתרים ברשת האינטרנט, כולל אתרי ענק כמו דיסני ובלומברג ועוד. המערכת נותנת מענה לטווח רחב של סוגי לקוחות, החל מבלוג אישי וחנות וירטואלית עד לאתרי תדמית מרהיבים ומורכבים. בניית אתר וורדפרס תתן לכם גמישות יתרה ופשטות בניהול האתר ללא צורך בתמיכה או שירות ניהול אתרים בתשלום.

היתרונות של וורדפרס

מערכת וורדפרס הינה מערכת חינמית המובססת על קוד פתוח, ובמילים פשוטות יותר – זה יתרון עצום ללקוח. היתרון מתבטא בכך שבגלל המערכת כתובה כקוד פתוח, אין צורך לשבור את הראש – ובמידה ויש ללקוח צורך מסוים, סביר להניח שמישהו כבר חשב עליו ושחרר אותו לכלל משתמשי המערכת. לעומת זאת, בניית אתרי וורדפרס ממש לא פשוטה כמו שזה נראה, ולכן ישנו עדיין צורך באיש מקצוע שיבנה את האתר עם דגש על התאמה אישית לפי צרכי הלקוח, תוך כדי השימוש ביתרונות האדירים של מערכת ההפעלה וורדפרס. כדי שוורדפרס תרוץ בצורה המיטבית, ממולץ לרכוש אחסון אתרים לוורדפרס ומנוהל בהתאם.

יתרון נוסף שיש בבניית אתרי WordPress, הוא העובדה שניתן לעדכן את רוב האתר בממשק דמוי מסמך וורד – כתבן מסוג WYSIWYG (״מה שאתה רואה הוא מה שתקבל״), ועם כמה שעות של הדרכה נכונה שאנו נותנים לכל לקוח שלנו במינימייז, תוכלו לבצע שינויים ולעדכן את התוכן בצורה דינאמית.

אפיון האתר הוא תהליך לא פשוט – במיוחד כשצריך לחבר בין הרצון והשאיפות של בעל העסק אל בונה האתר, אך שבונים אתרי וורדפרס – השימוש במערכת מאפשר לצמצם ולייעל חלקים מסויימים בשלבי האפיון לאתר – למשל, מכיוון שוורדפרס נועדה במקור ליצירת בלוגים, היא מגיעה כברירת מחדל עם אפשרות הצגת התוכן בצורה כרונולוגית, יודעת לטפל בתגובות ובניהול משתמשים – כל זאת ללא התאמה אישית או בנייה כלל.

התאמה אישית בוורדפרס

במידת הצורך, ניתן להתקין ולשלב באתר מגוון תוספי מערכת (פלאגינים) המרחיבים את השימושיות וחוויית המשתמש באתר. הרחבות כמו קביעת תורים, חנות וירטואלית ושילוב גלריות ומצגות מרשימות הם רק הקצה של הקצה בנוגע לאן שאפשר להגיע עם התאמה אישית נכונה בהתאם לצרכי הלקוח.

מה הלאה?

אחרי שעברתם את השלב הראשון, שהוא בניית אתר בפלטפורמה, נשאר לדאוג רק לפרסום של האתר שלכם באינטרנט. וורדפרס אהובה במיוחד על-ידי הרבה מקדמי אתרים והסיבה לכך היא שגוגל עצמה מעריכה ואוהבת את הפלטפורמה – ולפי כך תהליך קידום אורגני המנוהל דרך מערכת וורדפרס יהיה הרבה יותר טוב מאשר בפלטפורמה אחרת.

מעוניינים להצטרף למשפחה? השאירו פרטים