מאמרים

גם עסקים קטנים צריכים את הסיוע של אנשי המקצוע הטובים ביותר. בעידן הדיגיטלי בו עסקים קטנים מנסים לפלס את דרכם בזירות החברתיות השונות הם זקוקים לאנשי מדיה אשר יסייעו להם בדרך. קהל הלקוחות שלהם חשוף בכל רגע נתון לפרסומים שונים והם יודעים בדיוק אילו רעשי רקע מפריעים להם ואילו לא.
רגע לפני שאתם מבצעים פעולה של אחסון אתר, חשוב ביותר להבין מה בדיוק הדרישות שלכם ממקור האחסון. מדובר באחת הפעולות החשובות ביותר. מה עשויות להיות הדרישות? איזה אתר ברצונכם לבנות? האם האתר יכלול מערכת ניהול אתר כמו וורדפרס או בלוג? מה יהיה סוג האחסון?
אתם בעלים של עסק קטן ואתם מעוניינים ולהגדיל את קהל לקוחות שלכם באמצעות נוכחות ברשת? בדיוק בשבילכם הכנו את הכתבה הבאה אשר תתמקד בתחום של בניית אתרים לעסקים קטנים.
כאשר אנו עוסקים בפעילות שיווקית של העסק, מיתוג לעסק נחשב אחד הפרמטרים החשובים והחיוניים ביותר אשר יש לשים לב אליו ואף לבחור בשירות של חברה המתמחה בתחום. באמצעות מיתוג עסקי נכון ואפקטיבי, ניתן למצוא את נקודות החוזקה של העסק על פני המתחרים וכמובן ליצור חיבור בין נקודות החוזקה ובין הערכים אשר העסק מבקש להדגיש לקהל היעד.
אספנו עבורכם כ-10 תוספים המעורבים בקידום האתר שלכם, על-מנת שתוכלו להרים אותו בתוצאות החיפוש, מבלי להיות תותחי SEO.
מערכת ניהול התוכן וורדפרס הושקה בשנת 2003, ומאז הספיקה להפוך למערכת בניית האתרים הפופולרית ביותר ברשת, כאשר היא פועלת על מעל ל-35% מרחבי האתרים ברשת האינטרנט, כולל אתרי ענק כמו דיסני ובלומברג ועוד.

מעוניינים להצטרף למשפחה? השאירו פרטים