שירותים

  • פיתוח
  • עיצוב
  • דיגיטל

החברה שלכם מיוחדת. גם אתם וגם אנחנו יודעים את זה. היא שונה מכל המתחרים – וחשוב לכם להעביר את המסר הזה לעולם – דרך אתר החברה. האתרים שאנו בונים במינימייז, מעבירים את המסר שתקבעו באפיון בצורה ברורה, חדה ומדוייקת – תוך שמירה על הסטנדרטים הקבועים כיום בשוק.

עולמות הטכנולוגיה מתקדמים בקצב מסחרר. תחום בניית האתרים מתפתח ומה שהיה נכון לפני שנה כבר לא בהכרח נכון היום. צוות המקצוענים במינימייז תמיד מתעדכן בטכנולוגיה החדישה ביותר ומעניק אותה ללקוחות. אנו משקיעים בפיתוח פתרונות יצירתיים עבור הלקוחות שלנו, כדי שכל האנרגיה והתשומת לב תופנה אל בניית האתר שלכם, בצורה החדשנית, המהירה ויצירתית ביותר.

כל חברה באשר היא, אפילו אם היא חברה בהקמה, זקוקה למיתוג ועיצוב לעסק שישדרו עבורם את המסר שהחברה רוצה להעביר.
 
כדי שתוכלו להוביל ולבלוט מעל כולם, לנפץ יעדים ולהביא את הקהל אליכם – נדרשת תדמית איכותית, קרייאטיבית ומדויקת.
 
הבסיס הוא מיתוג – אפשר לומר השורש. כאן אנחנו נתחיל לשיווק ופה עדיף ליצור את הדבר הכי נכון וחכם לעסק – מיתוג שתתחברו אליו, שיהיה הבסיס לעבודת השיווק.

לפרסום ושיווק דיגיטלי ישנם כמה סגמנטים בהם אנו מתמחים:

קידום אורגני – אנו מתמחים במתן שירותי SEO מתקדמים ע״י צוות הפרסום והשיווק הדיגיטלי שלנו. גם אם האתר שלכם נראה מדהים – יכול להיות שהוא לא מותאם בצורה הטובה ביותר לקידום במנועי חיפוש.

אנו נבצע לאתר אופטימיזציה מלאה, נוודא שעדכון התוכן נעשה באופן תכוף ונחזק את הדומיננטיות שלו ברשת.

קידום ממומן בגוגל – בזמן שקידום אורגני לוקח זמן ומצריכה סבלנות, עם קידום ממומן בגוגל נוכל להשפיע בטווח המיידי באמצעות שימוש בביטויי מפתח רלוונטיים לעסק, ולייצר כניסות ולידים חדשים בדפי הנחיתה או האתר שלך.

קידום ברשתות החברתיות – בפייסבוק ואינסטגרם, תמונות המצב שונה לגמרי. כאן נבצע קופי וקריאייטיב יצירתי במיוחד כדי שימשוך את העין וייצר באזז התואם את התוכן והשירותים שאתה מציע.

 
 

צור איתנו קשר

מתלבט? דבר איתנו